Garaż > Laboratorium C-MOTO

Były drony, kamery sportowe - czas na Insta 360 X2

(1/2) > >>

mski:
Ostatni wyjazd w Alpy pokazał, że coś na stałe musi być przypięte do motocykla w celu wykonywania krótkich  filmów czy fotek (dodam, że plecaczek dzielnie korzysta z telefonu, ale odporny na warunki atmosferyczne - na Norwegii 2019 pomimo tylko 2 dni deszczu -  telefon S10 zawilgł w miejscu ładowania i praktycznie był to jego koniec życia).

Gopro w wersji Hero nie ma możliwości sterowania przez pilota, a z aplikacji podczas jazdy ciężko korzystać. Szukałem, sprawdzałem, wyszło nowe Hero10, ale staje się coraz większe, grubsze w porównaniu do poprzedników.

I tak natrafiłem i wczoraj dotarła, kamera Insta 360 X2 w wersji dla motocyklisty. Tu uprzedzę, niestety w paczkomacie znalazała się w godzinach wieczornych więc pierwsze testy, które były w planie się nie odbyły - miały się zgrać z testem R1250RT.

Myślę, że okres jesienno-zimowy pozwoli na zapoznanie się ze sprzętem i przyszły sezon da odpowiedź czy to dobry sprzęt na motocyklowe podboje. Najbliższy test jak pogoda dopisze to na moto 1-3.10.2021 w Kotlinie.

W zestawie:
- kamera
- motobundle - zestawy mocowań do motocykla
- selfie stick
- karta i etui


zibi:
Oooo  :shock:

cezi:

--- Cytat: zibi w Wrzesień 22, 2021, 09:33:19 am ---Oooo  :shock:

--- Koniec cytatu ---
Też takich oczu dostałem  :shock:

mski:
Pierwsze małe co nieco, w weekend atakujemy Kotline zobaczymy co sie uda z tego wycisnąć.

Derkoś:
Oooo ciekawe , czekam na porządna relacje może zastępca dla gopro  :hmm:

Co masz na myśli , że gopro nie ma możliwości sterowania z pilota?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej