Maj 21, 2022, 07:25:45 am

Autor Wątek: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST  (Przeczytany 17354 razy)

Offline Duch

• KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 18, 2022, 20:04:06 pm »
Robertozon nie daje o sobie zapomnieć  ;) Jak by ktoś był zainteresowany usługami to podali nowy adres

Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline KSD

• BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 18, 2022, 20:18:45 pm »
Może nowe miejsce to nowa jakość. Liczę Duchu, że przetestujesz ;;)
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Duch

• KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 18, 2022, 20:50:19 pm »
Może nowe miejsce to nowa jakość. Liczę Duchu, że przetestujesz ;;)

Raczej nie  ;) Mimo, że sami do tego zachęcali po zapoznaniu się z tym wątkiem na forum
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.