Kwiecień 17, 2024, 00:03:48 am

Autor Wątek: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST  (Przeczytany 31009 razy)

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12571
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 21, 2021, 11:12:20 am »
Odebrałem dziś kurtkę, jest postęp ale są i uwagi. Pełna relacja wieczorem lub jutro.

Przedsmak końcowej recenzji

Pierwsze czyszczenie


Czyszczenie w ramach reklamacji usługi
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline przemek0113

  • TDM 900
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1847
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 21, 2021, 11:27:51 am »
Miałem okazję obejrzeć jako pierwszy  :> Czekam na więcej...  :bag:
Każdy może być fajnym, ale bycie obłędnym wymaga praktyki...   :-)

Offline Adi

  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 245
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 21, 2021, 12:08:54 pm »
Ogólnie jesteś zadowolony???

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12571
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 21, 2021, 12:26:11 pm »
Ogólnie jesteś zadowolony???

Jeżeli na Twoje pytanie napisałbym  jednoznacznie 'TAK' bo bym skłamał.

Jest postęp, jest jakiś efekt, kurtka nadaje się już do noszenia ale generalnie usługa ich przerasta. Widać, że mają wiedzę i możliwości, ale im się nie chce.


Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline przemek0113

  • TDM 900
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1847
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 21, 2021, 12:42:12 pm »
Ja po obejrzeniu podsumowałem to tak: Za 100pln nie podjąłbym się czyszczenia tej kurtki. W sensie jakbym miał wykonać usługę komuś. Na tą chwilę biorąc pod uwagę możliwości firmy Robertozon nie oddałbym im nic do czyszczenia. Wolałbym wziąć taką kurtkę na stół, miękka szczoteczka, mydło i ogarnąłbym to lepiej. I 100 bym nie wydał  :hmm:
Każdy może być fajnym, ale bycie obłędnym wymaga praktyki...   :-)

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12571
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 21, 2021, 13:00:07 pm »
I 100 bym nie wydał  :hmm:

100 zł by poszło, ale na kosmetyki i chemię która starczyłaby jeszcze na 2 lata
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline przemek0113

  • TDM 900
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1847
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 21, 2021, 13:27:10 pm »
I 100 bym nie wydał  :hmm:

100 zł by poszło, ale na kosmetyki i chemię która starczyłaby jeszcze na 2 lata
i 5 następnych kurtek  :hmm:
Każdy może być fajnym, ale bycie obłędnym wymaga praktyki...   :-)

Offline Derkoś

  • Honda VFR800X Crossrunner
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 8094
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń Podgórz
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 21, 2021, 14:31:09 pm »
Różnica jest widoczna w porównaniu do pierwszego czyszczenia

Offline przemek0113

  • TDM 900
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1847
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 21, 2021, 14:34:38 pm »
Różnica jest widoczna w porównaniu do pierwszego czyszczenia
Tak, masz rację. Ale poczekaj aż Duch znajdzie więcej czasu na więcej zdjęć i swoją ocenę.
Każdy może być fajnym, ale bycie obłędnym wymaga praktyki...   :-)

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12571
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 22, 2021, 19:53:07 pm »
Robertozon - Epilog

Jak już pisałem kurtka wróciła i tym razem spotkała się z czymś więcej niż mokra szmata.

Czyszczenie zostało wykonane. Czuć to zapachowo i dotykowo, bo skóra stała się wyrazie miękka i elastyczna, choć nie wszędzie. Ale szukajmy zalet - nie sprawia już wrażenia starej tektury. Prawdopodobnie została też wykonana jakaś impregnacja, bo kurtka ma świeższy kolor na całej (no prawie) powierzchni. Generalnie w miarę przyjemnie jest ją założyć.















Zostały wyczyszczone zamki których poprzednio nikt nie ruszył








Rękawy są czarne, a nie brunatne jak poprzednio


Napis na metce jest czytelny, wcześniej nie był




Ale idealnie nadal nie jest, bo sporo jest miejsc gdzie szczotka nadal nie dojechała








Moja ocena usług firmy Robertozon jest taka, że mają fajną ofertę, mają wiedzę, mają możliwości. Niestety przy tym wszystkim jedocześnie im się nie chce, a pracy i standardu usług nikt nie pilnuje.

Fakt, wysłałem im starą, zmęczoną i brudną kurtkę, ale nie była też wytarzana w oborniku. W opisie usługi nie było też detailingu, ale nie spodziewałem się przetarcia tylko mokrą szmatą. Jeżeli wg nich kurtka wymagała więcej pracy to mogli zadzwonić i powiedzieć jak wygląda sprawa, pewnie bym dopłacił.

Po tej przygodzie wniosek i radę mam dla wszystkich taką, jak macie 100 zł to kupcie kosmetyki do skóry, gąbkę i szczoteczkę. Owińcie deskę do prasowania folią i poświęćcie 2 godziny a kurtka będzie wyglądała lepiej niż po usłudze firmy która na swojej stronie napisała, że "każdego kombinezonu podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem". Poza tym za tą kwotę wyczyścicie swoje ciuchy samodzielnie kilka razy.

Robertozon  - Serwis odzieży motocyklowej Pakiet usług 4w1 - NIE POLECAM
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2021, 19:54:53 pm wysłana przez Duch »
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Adi

  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 245
Odp: Robertozon - czyszczenie, naprawa, renowacja odzieży motocyklowej - Opinia, TEST
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 22, 2021, 20:08:10 pm »
Różnice widać. Ale jest parę miejsc ominietych. Wystarczy kupić dobre kosmetyki lub szczoteczka, biały jeleń, spłukać wodą, poczekać aż dobrze wyschnie i nawoskowac i tyle.
Problem będzie z przetarciami skóry tam gdzie będzie trzeba farbą pomalować... Ale myślę że też samemu da się radę to ogarnąć.

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12571
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Teraz pozostaje mi czekać aż Robertozon się odezwie w sprawie niszczenia wizerunku firmy. Te wątek na C-Moto wyskakuje na 4/5 miejscu w googlach po frazie "robetozon opinie" i na 1 po frazie "robertozon test". Chyba muszę zacząć zbierać na prawnika
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15859
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Rzeczywiście :) Jednak C-MOTO ma MOC! :)
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Derkoś

  • Honda VFR800X Crossrunner
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 8094
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń Podgórz
Sam na to zapracował

Offline KoZi

  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 2923
  • Płeć: Mężczyzna
  • Classic Power !
  • Skąd: Łysomice/Toruń
Sam na to zapracował

Dokładnie, wszystko tu u nas jest opisane ze szczegółami więc te swoje straszenie może se schować...
Nikt nic nie wymyśla
(>’o’)>  classic, vintage, custom, oldschool, youngtimer