Grudzień 08, 2021, 13:57:34 pm

Autor Wątek: Mocowanie telefonu na motocyklu Quadlock  (Przeczytany 3685 razy)

Offline mski

• TEX 1200
  • 80 km/h
  • **
    • Blog motocyklowy
Mocowanie telefonu na motocyklu Quadlock
« dnia: Sierpień 22, 2020, 13:21:50 pm »
Po rozmowie w BPM z Zibim i krótkiej recenzji z jego strony mocowania i etui Quadlock, zamówiłem do motocykla, żeby przetestować jak to współgra i "trzyma" podczas jazdy. Wcześniej korzystałem z RamMounta i X-Gripa, ale niestety mocowanie na "gumki" pomimo pewnego trzymania jak dla mnie jest kiepskim rozwiązaniem.

Przesyłka dotarła tuż przed wyjazdem, dlatego szybki montaż i testowanie wokół komina. Dłuższe podsumowanie wrzucę po wakacjach.

W zestawie:
- uchwyt na kierownicę umożliwiający zamontowanie na większości kierownic (22-28mm)
- klucz imbusowy do wszelakich regulacji
- gumowe oringi na różne średnice

Dodatkowo zamówione:
- etui do dedykowanego modelu telefonu (S8 i S20)
- uchwyt kulowy do mocowania RAM

Do wyboru jest też uniwersalne mocowanie, przyklejane z tyłu dowolnego etui posiadanego telefonu oraz mega dodatków do wyboru.

Wstępna ocena

Samo etui dość solidne, telefony pewnie w nim "siedzą", każde posiada na środku zgrubienie, które jest jednocześnie mocowaniem do uchwytu. Sam telefon pewnie leży w dłoni i po kilku dniach można śmiało z niego korzystać.

System mocowania jest na tzw. klik, ustawiamy etui pod kątem i przekręcamy. Wg mojej oceny jest w miarę pewne i daje wrażenie solidnego (na dziurach daje radę)

Cena, jak za zestaw mocowanie + etui wychodzi w granicach 79,99 E co w porównaniu do X-ram wraz z mocowaniem jest na niemal jednakowym poziomie.

Offline zibi

• HONDA NC750XAG RC90 BMW R NINE T URBAN G/S HONDA NC750XA RH09
  • 300 km/h
  • Are You Talking To ME? !!!
    • Fundacja na rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej
Odp: Mocowanie telefonu na motocyklu Quadlock
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2020, 17:06:39 pm »
Używam w rowerze, samochodzie i na selfsticku, polecam  :oki: