Kwietnia 16, 2024, 06:40:42 am

Autor Wątek: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego  (Przeczytany 28074 razy)

Offline Pablo

  • BMW R1200 GS
  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 31, 2020, 11:30:02 am »
Dopowiem jak i dopiszę się do pozostałych jeśli Ktoś kiedyś będzie leciał, a jak nie to sam w okolice południa.
Byłem w Kotlinie Kłodzkiej jak i w Przystani, ale zdecydowanie powrócę gdyż jest tam zbyt pięknie by pozostać obojętnym na te miejsca ;)
Pablo

Offline KoZi

  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 2922
  • Płeć: Mężczyzna
  • Classic Power !
  • Skąd: Łysomice/Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 31, 2020, 12:29:46 pm »
W moim przypadku :
1. MOŻE powtórzę akcję kilku osób z tego forum - Szlakiem latarni morskich.
2. Na pewno atakuje na mazury, podlasie, lubelskie podkarpackie - ściana wschodnia.
3. Na pewno Szlak orlich gniazd

I jeszcze kilka pomniejszych wyjazdów  :)
(>’o’)>  classic, vintage, custom, oldschool, youngtimer

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 31, 2020, 13:11:03 pm »
i w Przystani

Jaką przystań masz na myśli?
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Pablo

  • BMW R1200 GS
  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 31, 2020, 13:54:18 pm »
Bieszczadzka Przystań Motocyklowa i okolice Ustrzyk
Pablo

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 31, 2020, 14:28:16 pm »
Bieszczadzka Przystań Motocyklowa i okolice Ustrzyk

Aaaaa... To znam ale za dużo tam motocyklistów  :popcorn:
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Pablo

  • BMW R1200 GS
  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 31, 2020, 14:38:37 pm »
Cytuj
Aaaaa... To znam ale za dużo tam motocyklistów
To zależy kiedy trafisz. Ale owszem miejsce oblegane jak i miejscowość również.
Niemniej jednak okolice te warte i godne polecenia by tam zajrzeć jak i tez przede wszystkim objechać i zatrzymać się
Pablo

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 31, 2020, 14:41:11 pm »
Tzn miałem na myśli samą Przystań. Ja mam zawsze pecha do takich miejsc. Od razy ktoś chce się zaprzyjaźnić zaczynając od tekstów w stylu "uuuu.... opona jeszcze nie zamknięta widzę... Bo ja w zeszłym roku w Alpach..."
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15859
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 31, 2020, 15:50:36 pm »
"uuuu.... opona jeszcze nie zamknięta widzę... Bo ja w zeszłym roku w Alpach..."

Ja zawsze w takich sytuacjach mówię, że świeży jestem, motocykl kupiłem miesiąc temu, a prawko zrobiłem kilka tygodni wcześniej. Podpytuję o godne polecenia miejsca i trasy w takich właśnie np. Alpach, o polecenie jakichś dobrych akcesoriów do mojego nowego motocykla, itp :) Fajnie się gada :)

Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Viniu

  • BMW R1100 GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 5032
  • Płeć: Mężczyzna
    • YT - Channel
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 31, 2020, 17:18:31 pm »
"uuuu.... opona jeszcze nie zamknięta widzę... Bo ja w zeszłym roku w Alpach..."

Ja zawsze w takich sytuacjach mówię, że świeży jestem, motocykl kupiłem miesiąc temu, a prawko zrobiłem kilka tygodni wcześniej. Podpytuję o godne polecenia miejsca i trasy w takich właśnie np. Alpach, o polecenie jakichś dobrych akcesoriów do mojego nowego motocykla, itp :) Fajnie się gada :)

No bo widzisz Krzysiu... bo Ty cierpliwy jesteś...
Problemem nie jest problem.
Problemem jest twoje podejście do problemu.

https://www.youtube.com/user/TheVineks

Offline Derkoś

  • Honda VFR800X Crossrunner
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 8094
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń Podgórz
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 31, 2020, 18:44:52 pm »
Też uwielbiam takich co kupują litry i więcej , a potem na pierwszym lepszym zakręcie w alpach redukują niemalże do 0 bo skręcać nie potrafi, a opowiadają gdzie oni nie byli  :pacpac:

Offline zibi

  • BMW R NINE T URBAN G/S HONDA NC750XA RH09
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 13027
    • Fundacja na rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 31, 2020, 19:45:01 pm »
A mi jeden gość na naleśnikach w Wetlinie z oburzeniem wyrzucił, że przyjechałem w Bieszczady i nie mam opony zamkniętej. Co ze mnie za motocyklista.

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 31, 2020, 19:48:54 pm »
A mi jeden gość na naleśnikach w Wetlinie z oburzeniem wyrzucił, że przyjechałem w Bieszczady i nie mam opony zamkniętej. Co ze mnie za motocyklista.

Ja też zostałem kiedyś zrugany że mam niezamknięte opony w trampku  :laie: Odparłem że ogólnie jestem cienki ale wole być żywą pipą niż martwym bohaterem. Facet wtedy odparł że sprzedał litra bo za mocny był :laie:
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Derkoś

  • Honda VFR800X Crossrunner
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 8094
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń Podgórz
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 31, 2020, 21:03:14 pm »
Co do mistrzów prostej wiecie gdzie można ich znaleźć  :P

Offline przemek0113

  • TDM 900
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1847
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 31, 2020, 21:09:08 pm »
na naleśnikach w Wetlinie
Mam tam zabukowany domek na wakacje. Kolega mi mówił, że są tam legendarne naleśniki, które raczej przypominają racuchy.  :shock:
Każdy może być fajnym, ale bycie obłędnym wymaga praktyki...   :-)

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15859
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 06, 2020, 17:12:30 pm »
Właśnie trafiłem na "fejsie" cudny link, z atrakcjami dookoła Polski w kontekście takiego właśnie motocyklowego przedsięwzięcia. W sumie byłaby naprawdę fajna wycieczka, a atrakcji po drodze cała masa :) Zerknijcie:

https://www.google.com/maps/d/viewer?ll=52.7883674599658%2C18.958499500000016&z=7&fbclid=IwAR3HSKBfjGturEXqYoaj9X8e0310k1GnVHe_8iUURWSxGdNY-VvkndEb8p4&mid=10ARR8sBDOB4gQziRJ6AoWt35Fa5KPROK
Czysty motocykl jeździ szybciej!