Turystyka > Miejscówki i Trasy

Tanie podróżowanie czyli turystyka motocyklowa w dobie kryzysu gospodarczego

(1/10) > >>

Duch:
Obyś żył w ciekawych czasach... - to przysłowie jest dziś aktualne jak mało kiedy. Owe ciekawe czasy zmieniają ma obecnie każdą dziedzinę życia. Na pewno nie pozostaną bez wpływu na turystykę motocyklową w obecnym sezonie - kryzys gospodarczy oraz obostrzenia na granicach mogą sprawić, że trzeba będzie odkurzyć nieco zapomniane, bliższe rejony na turystyczne wyprawy. Coś mi się wydaje, że Bieszczady znów staną się modne.

W tym wątku chciałbym zachęcić wszystkich do wrzucania pomysłów na tegoroczne wyprawy - tanie i krajowe. Jak już zaraza minie, a gospodarka będzie w gruzach to gdzie byście pojechali za swoje 80% wynagrodzenia?  :smoke:

Fred. X:
Wpierwej niech się sraczka skończy , bo rządzący chcą jeszcze więcej ograniczeń  :bash:

KoZi:
Ja już na 90% porzuciłem plany wyjazdu zagranicznego ponieważ jego termin jest/był bliski.
Ale na Polskę mam kilka opcji i jest to wschód oraz południe, także biało-niebieski oraz czerwony ziomek moga się szykować  8-)

Duch:

--- Cytat: KoZi w Marzec 29, 2020, 20:53:12 pm ---Ale na Polskę mam kilka opcji i jest to wschód oraz południe

--- Koniec cytatu ---

Wrzuć coś więcej o miejscach docelowych, dawno na forum nie był poruszany temat turystyki krajowej  :) Trzeba wrócić do korzeni

Kazek:
Super temat 🙂ja mam plan, mierzeja wiślana, trójstyk, granica wschodnia, Bieszczady, górami w Tatry i do domku, gdyby była możliwość to obhechałbym Tatry. Polska jest piękna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej