Marca 29, 2024, 07:13:43 am

Autor Wątek: serwis sebagarage  (Przeczytany 81130 razy)

Offline zibi

  • BMW R NINE T URBAN G/S HONDA NC750XA RH09
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 13011
    • Fundacja na rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej
  • Skąd: Toruń
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 11, 2016, 22:47:14 pm »
Wskazane wątki nie naruszają regulaminu, w związku z czym nie będą usuwane.

Offline outsider

  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1661
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 11, 2016, 22:54:55 pm »
Hmm...
Czyli można bezkarnie kogoś szkalować poprzez zamieszczanie niczym nie popartych insynuacji - na dokładkę w otwartym temacie?? Bo to nie narusza regulaminu?

Hmm... Nie, no... super...   :-(

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 11, 2016, 23:08:06 pm »
Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Użytkownik "Grzegkra" otrzymał informację (PW & E-Mail) od administracji o jak najszybsze opisanie sprawy. Każdy ma prawo wypowiedzieć się w sposób jaki uzna za stosowny, jednak bierze jednocześnie za to pełną odpowiedzialność. Jeśli okaże się, że informacja jest jak to uznałeś "szkalująca", wówczas wpisy zostaną usunięte, a na wniosek poszkodowanego (naruszenie dóbr osobistych) udostępnimy pełne dane autora (dane serwra/IP itd). W innych przypadkach postów nie kasujemy jeśli nie naruszają regulaminu. W przypadku braku reakcji użytkownika w ciągu 14 dni od powiadomienia, posty zostaną przesunięte do "Niszczarki".
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline outsider

  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1661
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 11, 2016, 23:12:18 pm »
i to jest jakiś plan - dzięki.

Po prostu znam sprawę "od podszewki" - ale wypowiadać się powinny zainteresowane strony, więc trzymam klawiaturę na wodzy. Natomiast wkurza mnie sytuacja gdy ktoś obrzuca kogoś błotem w stylu czarnej teczki Tymińskiego, czyli coś tam zasugeruję, ale nie powiem.

Chodzi tylko o to, żeby wyjaśnić albo zdilejtować - to wszystko.

Pozdrawiam.

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 11, 2016, 23:13:18 pm »
Grzekra wygłosił bliżej niesprecyzowaną pinię negatywną. Wszyscy wcześniej dali pozytywne recenzje dla Sebagarage. Jeżeli Sebastian chce to może sam opisać tu problem ze swojej strony.

Szkalowania zacnego serwisu Sebastiana też nie widzę. Nie padły wyzwiska i obelgi a Grzekra został poproszony o wyjaśnienie czego nie zrobił.

Nie sądzę żeby informację z tego wątku mogły w jakikolwiek sposób naruszyć dobre interesy Sebagarage.

Czyli można bezkarnie kogoś szkalować poprzez zamieszczanie niczym nie popartych insynuacji - na dokładkę w otwartym temacie?? Bo to nie narusza regulaminu?

źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie....  ;) nieładnie Outsider, nieładnie
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 11, 2016, 23:30:38 pm »

Ponawiając...

Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Użytkownik "Grzegkra" otrzymał informację (PW & E-Mail) od administracji o jak najszybsze opisanie sprawy. Każdy ma prawo wypowiedzieć się w sposób jaki uzna za stosowny, jednak bierze jednocześnie za to pełną odpowiedzialność. Jeśli okaże się, że informacja jest jak to uznałeś "szkalująca", wówczas wpisy zostaną usunięte, a na wniosek poszkodowanego (naruszenie dóbr osobistych) udostępnimy pełne dane autora (dane serwra/IP itd). W innych przypadkach postów nie kasujemy jeśli nie naruszają regulaminu. W przypadku braku reakcji użytkownika w ciągu 14 dni od powiadomienia, posty zostaną przesunięte do "Niszczarki".

Proszę o wstrzymanie się 14 dni do wyjaśnienia sprawy.
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Derkoś

  • Honda VFR800X Crossrunner
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 8090
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń Podgórz
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 12, 2016, 11:49:37 am »
Panowie po co te emocje, zawsze było tak w usługach, że każdy ma inne wymagania jednemu spodoba się robota innemu nie każdy ma prawo do własnego niezależnego zdania na temat czyjejś pracy. Sebagarage z reguły co widzę i słyszę ma bardzo dobra opinie i jeden niezadowolony klient raczej nie zmieni opinii tego warsztatu. Ma takie prawo i do tego jest forum, aby dyskutować miedzy innymi na tego typu tematy

Offline JarekAT

  • XRV750 LC4 XRV750 LC8 XRV750 K100 XL600LM
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 3242
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: CB
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 12, 2016, 11:53:23 am »
Nie ma co rozdmuchiwać tematu. Czekamy na reakcję jednej z  zainteresowanych stron.

Offline Grzegkra

  • 0 km/h
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Unisław
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 12, 2016, 14:33:38 pm »
witam
Przepraszam że nie wyjaśniłem sprawy od początku ale nie spodziewałem się że będzie tylu zainteresowanych. Nie wchodząc w szczegóły ostatecznie sebagarage okazał się profesjonalistą i zobowiązał się do poprawy wszystkich moich zastrzeż (czy obiektywnych ?) - z mojego punktu widzenia tak, z punktu widzenia Sebastiana nie wszystkie. Niestety pewne rzeczy Sebastianowi umknęły przy sprawdzaniu swoich pracowników. Ale ostatecznie sprawa zostanie załatwiona, w chwili obecnej mogę śmiało powiedzieć, że błędy zdarzają się każdemu, nie zawsze dobrym doradca są nerwy. Sposób załatwienia sprawy zaoferowany przez Sebastiana bardzo profesjonalny i na tyle profesjonalny, że mogę go polecić innym.
Pozdrawiam

Offline green_ninja

  • Suzuki GSX 1250 FA 2014
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Black Suzuki POWER!!! LwG!
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 12, 2016, 14:52:50 pm »
No i wyjaśnione  ;)

“ Naszym zadaniem życiowym nie jest prześciganie innych, lecz pokonywanie samych siebie. ”

Offline outsider

  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1661
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 12, 2016, 15:00:44 pm »
Grzegkra, dzięki kolego za rzetelne wyjaśnienie tematu.  :thumbup:

Pozdrawiam  :oki:

Offline Tomas_XRV

  • KTM 950 SuperEnduro R
  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 6596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się przygoda
  • Skąd: Toruń
serwis sebagarage
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 12, 2016, 17:55:10 pm »
Jak przeczytałem posta po odbiorze motocykla i to co zobaczyłeś i zostawiasz bez komentarza to pierwsze na myśl mi przyszło albo motocykl rozbity albo został sam popiół taka tragedia. A tutaj wychodzi że chyba aż tak źle nie było. Ale chociaż rama jest krzywa?

Offline zero.5

  • BMW R1250GS
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Przyłęki
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 12, 2016, 20:12:02 pm »
Wtrącę swoje trzy grosze. Nie tak dawno, jakoś jesienią na fejsbukowym profilu Motobydzi pojawił się post o podobnej treści. Na początku było pytanie o serwis Sebagarage, a następnie pojawił sie post opisujący jakoby nieprofesjonalny sposób postępowania Sebastiana. Po jakimś czasie, nie wchodząc w szczegóły, okazało się, że ten post jest zabiegiem antymarketingowym konkurencji. Nie dziwię się reakcji Outsiego, bo po przeczytaniu posta Grzegorza ciśnienie mi skoczyło i pięści się zacisnęły. Na szczęście sprawa została wyjaśniona i  wygląda na to, że nie jest to kolejne działanie sfrustrowanej konkurencji.
Amen, fajerwerki, chorągiewki i żyli długo, i szczęśliwie.  :PP
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2016, 20:14:43 pm wysłana przez zero.5 »

Offline Tomas_XRV

  • KTM 950 SuperEnduro R
  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 6596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się przygoda
  • Skąd: Toruń
serwis sebagarage
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 13, 2016, 08:44:52 am »
Na moje wyjaśnienie jest takie sobie przez te wszystkie zagadki i domysły. Jak bym tak na świeżo teraz przeczytał wszystko to bym miał wrażenie że ta cała akcja jest zwyczajnym wymuszeniem. Pytam o serwis na forum oddaje moto odbieram szukam jakiejkolwiek rzeczy żeby się doczepić robię aferę na forum "Ola Boga co się stało jaka tragedia ratunku" dociera info do serwisanta on żeby wybrnąć poprawia usterkę nie wiem czy duża czy mała tego cały czas nie wiemy plus oferuje coś extra jako zadośćuczynienie i teraz to "jo" wszystko cacy firmę polecę każdemu na całym świecie.
Tak to wyglada z mojej strony. Nie ladnie
U mnie taki miałby stawkę razy 300% żeby zniechęcić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2016, 08:50:22 am wysłana przez Tomas_XRV »

Offline wirus

  • KTM EXC 250 2017
  • 0 km/h
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: serwis sebagarage
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 08, 2017, 11:15:04 am »
A ja mam kiepskie zdanie, ponieważ nie odpisują na maile, sprawdzając przed chwilą to już rok na 4 maile czekam z odpowiedzią o elektrykę do KTMa... a mam ich najbliżej.