Luty 26, 2017, 17:51:29 pm

Autor Wątek: RRmoto.pl - Toruń  (Przeczytany 513 razy)

Offline Viniu

• Honda NT 700 V Deauville
  • Moderator Globalny
  • 220 km/h
    • YT - Channel
RRmoto.pl - Toruń
« dnia: Wrzesień 10, 2016, 08:41:27 am »
Muszę napisać parę słów, bo nie sposób tego nie zrobić.
Polecam jak najbardziej zakupy w RRmoto.pl, u Koguta czy jak kto woli...  :oki:
Podejście Koguta do klienta jest jednym słowem rewelacyjne i nie mówię o podejściu tylko przy zakupie, bo w tym przypadku zdecydowana większość sprzedawców ma może nie rewelacyjne, ale bardzo dobre lub chociaż dobre podejście (są wyjątki oczywiście).
Dlaczego więc rewelacyjne?
Zakupiłem u koguta buty i niestety musiałem je reklamować... i to dwukrotnie. Na pierwszej reklamacji dostałem drugie nowe... dostałem je bardzo szybko i równie szybko (góra 5-6 miesięcy) oddałem je z powrotem. Ponieważ modelu już nie produkowali bo wyszedł nowy, producent zaoferował zwrot kasy - może nie najgorsze rozwiązanie, ale dzięki uprzejmości Koguta dostałem nowy model za który nie musiałem dopłacać, choć był oczywiście droższy. Pasowało mi to ponieważ buty są naprawdę wygodne.
Potestujemy nowy model. Mam nadzieję, że poprawili ten feler bo to nie przypadek, że dwa razy popsuło się to samo, chociaż w raz w lewym, raz w prawym bucie.
Druga sytuacja. Spadł mi kask otwarty na szybkę. Szybka ładnie się wygięła przy kontakcie z glebą (i nie uszkodziła), ale powracając do swojego pierwotnego kształtu wyrwała boczne zabezpieczenie szybki.
Telefon do Koguta, katalog i ściągnął zabezpieczenia. Okazało się jednak, że przysłali nie to co trzeba - taki bałagan jakby... Byłem lekko załamany, bo upał na dworze (wersja dla Małopolski "na polu") i przyjdzie mi jeździć w szczękowcu... i znów wielki ukłon  :notworthy: dla Koguta. Wziął kask ze sklepu, zdemontował zabezpieczenia i dał mi je, na zapłacenie będzie czas, jak przyjdą te dobre.
Wielki, wielki plus dla Koguta i RRmoto.pl - żeby tak wszyscy podchodzili do klienta...  :oki:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2016, 08:47:31 am wysłana przez Viniu »
Problemem nie jest problem.
Problemem jest twoje podejście do problemu.

https://www.youtube.com/user/TheVineks

Offline KSD

• Suzuki DL 650 V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
Odp: RRmoto.pl - Toruń
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2016, 08:45:29 am »
No i super  :thumbup:
Ja też kilka zakupów u niego zrobiłem (między innymi kask dla Ani w tym rybkowym malowaniu) i także POLECAM :)
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Dakatsu

• DL650 śliczny troszkę niebieski :P
  • Moderator Globalny
  • 300 km/h
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 10, 2016, 09:07:55 am »
tak, tak... Kogut do dobry gość :) Zawsze służy pomocą nawet konkurencji  ;)

Offline zibi

• Honda NC750XAG RC90
  • Administrator
  • 300 km/h
  • Zed Zibinator
    • Fundacja na rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2016, 09:08:51 am »
Od samego początku Kogut robił dobrą robotę, jeszcze jak miał sklep w Bydgoszczy  :oki:

Offline KoZi

• 80 km/h
  • **
  • GSX 1400 Classic Power !
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2016, 14:17:34 pm »
Kogut daje rade to prawda  :Y

Offline micko83

• SUZUKI BANDIT 600 S
  • 20 km/h
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2017, 14:41:00 pm »
Ja również jestem bardzo zadowolony z zakupów u Koguta. Bardzo sympatyczny gość. A kupowałem u niego cały ubiór motocyklowy łącznie z kaskiem. Jak będę czegoś potrzebował na pewno u niego zawitam :yeah:

Offline outsider

• CBR1000RR / XT600E
  • 120 km/h
  • ...zapier**lać trzeba...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2017, 17:32:31 pm »
kupiłem ostatnio w rrmoto kombinezon - fajny koleś, zgodził się poczekać i obsłużyć mnie po godzinach otwarcia sklepu, bo dopiero ok 20 mogłem przyjechać... fajnie, milo i sympatycznie - kombiak w dobrej cenie, jeszcze mi ochraniacze do niego sprzedał, wszystko milo i profesjonalnie. Szczerze polecam  :thumbup:
...you can't buy a happiness - but you can buy a motorcycle, and it's pretty damn close...

Offline alien19999

• Aprilia Pegaso 650, Suzuki DL650
  • 220 km/h
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 30, 2017, 21:16:24 pm »
kupiłem ostatnio w rrmoto kombinezon - fajny koleś, zgodził się poczekać i obsłużyć mnie po godzinach otwarcia sklepu, bo dopiero ok 20 mogłem przyjechać... fajnie, milo i sympatycznie - kombiak w dobrej cenie, jeszcze mi ochraniacze do niego sprzedał, wszystko milo i profesjonalnie. Szczerze polecam  :thumbup:

Outsi ty jesteś zadowolony  :eek: na pewno dobrze się czujesz? Nie no sklep musi być pełna profeska ;;)
A. Einstein ~ "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi"

Offline outsider

• CBR1000RR / XT600E
  • 120 km/h
  • ...zapier**lać trzeba...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2017, 00:23:33 am »
[
Outsi ty jesteś zadowolony  :eek: na pewno dobrze się czujesz?

to tak dla odmiany, żeby nie wyjść z wprawy  ;;)
...you can't buy a happiness - but you can buy a motorcycle, and it's pretty damn close...