Marzec 29, 2024, 07:57:43 am

Autor Wątek: WILMAT Suzuki - Toruń  (Przeczytany 90114 razy)

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2015, 16:52:12 pm »
Mój kolega kupił u nich teraz nowego CPI 125. Niby chińczyk, ale zapłacił za nówkę 5000 zł. Motocykl jak to nówka, musi odwiedzić serwis co ileś tam km na przegląd gwarancyjny. Po reakcjach jednak domyślam się że nie jest tam najlepiej, bo mój kolega najchętniej by ich spalił  >:D
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

pakeroso

  • Gość
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 17, 2015, 22:09:48 pm »
Z tym serwisem to jest coś na rzeczy. 2 razy robiłem u nich czyszczenie gaźnika i już po pół roku motong znowu mi kaszlał, teraz czyszczę sam, raz na 2 sezony i gitara gra.
Zresztą myślałem, że czyszczenie gaźnika polega na jego rozebraniu i wykąpaniu w myjce, a daje rękę uciąć, że mój nie był nigdy rozbierany bo śruby są zapieczone jak były.

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 17, 2015, 22:39:34 pm »
Na innym forum ktoś opisywał przypadek że oddał do WM gaźniki do czyszczenia na myjce ultradzwiękowej. Zapłacił, odebrał ale że coś nie pasowało to rozłożył je na kawałki i okazało się że nie były nawet otwierane. Potem jeszcze wyszło ze w WM nie mieli myjki ultradzwiękowej.
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline dawid

  • Suzuki DL 1000 V-Strom
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 429
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz-Inowrocław-Okolice
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 18, 2015, 20:37:58 pm »
Najlepszy warsztat to swój własny garaż i a zaoszczędzone pieniądze można wydać na oktany jakiego typu kto tam lubi :)
DL 1000

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 18, 2015, 21:09:40 pm »
Najlepszy warsztat to swój własny garaż i a zaoszczędzone pieniądze można wydać na oktany jakiego typu kto tam lubi :)

Zdecydowanie tak, tylko czasem wyposażenie do serwisowania za słabe  :(
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 11, 2016, 10:09:46 am »
Aktualnie w Wilmacie rozpoczęła się akcja darmowego przeglądu motocykli. Bez zobowiązań można podjechać i kompleksowo sprawdzić swój motocykl Suzuki. Jeśli zdecydujemy się przy tej okazji na jakąś naprawę, to dodatkowo do końca miesiąca otrzymamy rabat na części w wysokości 30%
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 11, 2016, 17:52:14 pm »
To sorawdzają gratis motocykle czy suzuki bo nie łapie? :>
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 11, 2016, 18:37:10 pm »
Motocykle suzuki  :P ;)
Choć w sumie zastanawiam się czy inne marki też się załapią na tę akcję, tego nie wiem, trzeba by dopytać.
Z pewnością co do rabatu na części (30%) i akcesoria (10%) to dotyczy tylko oryginalnych Suzuki.
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline alabej

  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Skąd: okolice Torunia
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 11, 2016, 22:28:32 pm »
Czy ktoś był z was na tej akcji suzuki

Offline dawid

  • Suzuki DL 1000 V-Strom
  • 120 km/h
  • ***
  • Wiadomości: 429
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz-Inowrocław-Okolice
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 11, 2016, 22:29:14 pm »
A co sprawdzają na tym przeglądzie? I czy robią to przy kliencie czy trzeba się umówić i zostawić moto na dzień?
DL 1000

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 11, 2016, 23:14:39 pm »
Spróbuję jutro skołować jakiś motocykl i podjechać do Wilmatu przetestować tę akcję :)
Dam znać jak coś więcej się dowiem :)
Czysty motocykl jeździ szybciej!

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 11, 2016, 23:25:55 pm »
Bierzesz NC'ka czy chcesz pożyczyć Ci Dniepra na przegląd?
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Dakatsu

  • DL650 śliczny troszkę niebieski :P
  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2016, 08:27:28 am »
Weź mojego DLa, przecież stoi niedaleko w ASCM :)

Offline Wodzu

  • GSX 750 F
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1190
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 12, 2016, 17:21:59 pm »
A co sprawdzają na tym przeglądzie?
Jeżeli to darmowa akcja to zapewne ograniczą się do sprawdzenia ciśnienia w oponach, stanu naładowaniu aku i czy olej jest między min a max  ;D

Offline KSD

  • BMW F850GS
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 15846
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Wilmat - Toruń
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 12, 2016, 18:10:56 pm »
Byłem, zobaczyłem, skorzystałem. Mała osobna foto-relacja zaraz w osobnym wątku :)

Tymczasem co do darmowej akcji przeglądowej, to jest to na podobieństwo tego, co robimy przy zakupie maszyny, a więc ocena jego stanu bez rozkręcania podzespołów. Możemy się więc podziewać kontroli płynów, klocków hamulcowych, tarcz, przewodów, łożysk, zawieszenia, opon, napędu, uszczelek i ewentualnych wycieków, podstawowej elektryki, ocena pracy silnika itp. Jeśli chcemy coś więcej (np kontrola luzów zaworowych), odpowiednio dopłacamy, przy czym w trakcie akcji obowiązuje 10% rabatu za stawkę serwisową i 30% rabatu za ewentualne części. Jest też fajna promocja przy wymianie oleju. Jeśli zdecydujemy się na zalanie motocykla olejem Shell otrzymamy oryginalny filtr oleju gratis.

Dla kogoś kto nie jest specjalnie obeznany w sprawach technicznych (np choćby nie jest pewny czy klocki lub napęd powinny być już wymienione albo czy te stuki i puki z silnika to normalne), myślę, że akcja to fajna sprawa. Dodatkowo (już dla wszystkich), jest to jednocześnie uzupełnienie historii serwisowej pojazdu w ASO, co może być ważne przy odsprzedaży motocykla w przyszłości :)
Czysty motocykl jeździ szybciej!