Marzec 29, 2024, 07:13:34 am

Autor Wątek: Centrum motocyklowe Bydgoszcz  (Przeczytany 15726 razy)

gonzoxx

  • Gość
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2016, 21:41:09 pm »
Już Ci odpowiadam:

1. Zapłaciłem wcześniej i.... zgubiłem paragon (Dlatego byłem zdany już tylko na nich)
2. Chciałem żeby mi to wymienili i wtedy gość który tam pracuje się wkurzył i zrobił awanturę
3. Moi znajomi korzystają z tego sklepu, często się zdarzało że podawali konkretnie co chcą,a przychodziło coś innego (dlaczego, zapytajcie sprzedawcę:)
4. Też bym się wkur... ale na siebie, bo na przestrzeni dwóch miechów zamawiali mi ten tłumik dwa razy i za każdym razem było nie to (pierwszy raz ok, było powiedziane to oddaj go, zamówimy jeszcze raz, czemu za drugim była agresja, nie wiem).

klimek

  • Gość
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2016, 15:00:40 pm »
Naprawiałem Yamahe r1 rn12, ostatnimi czasy miałem wielki problem ze sprzęgłem, które w pewnym momencie po prostu padło, linka zerwana i po jeździe. Na szybko znalazłem ten serwis. Części nie wydają się zbyt solidne, a dźwignia nadal lata jakby była luźna. Wydane pieniądze tylko na robotę wykonaną na pół gwizdka.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2016, 15:04:19 pm wysłana przez klimek »

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 24, 2016, 18:32:43 pm »
Naprawdę masz R1 i oddałeś ją do serwisu dla skuterów? Żadna lampka ostrzegawcza się nie zapaliła?  ???

Doprecyzuj też, miałeś problem ze sprzęgłem czy z linką?
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Dakatsu

  • DL650 śliczny troszkę niebieski :P
  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 24, 2016, 20:26:45 pm »
Coś mi tu śmierdzi  :pokey:

Offline zero.5

  • BMW R1250GS
  • 220 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 1790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Przyłęki
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 24, 2016, 21:44:53 pm »
Duchu, znam wiecej ludzi, którzy serwisowali tam motocykle. Nie pamietam czasów, kiedy to był dobry serwis, ale znam też kilku mechaników, którzy tam pracowali. Nie powiem, żeby byli super fachowcami, ale są dosyć kolorowymi postaciami  :)
 

Offline Supermoto

  • SACHS ZZ
  • 80 km/h
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Bydgoszcz
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 27, 2016, 12:13:07 pm »
Asortyment raczej ogólny , nic specjalistycznego. Głównie naprawa MADE IN CHINA  bo z tego co wiem mają umowy z kilkoma dostawcami podpisane. Widziałem jednak kilka ładnych maszyn serwisowanych więc pojęcie muszą mieć. Sklep na zdjęciu może nie wygląda do końca zachęcająco ale w głębi kilka pomieszczeń nawet z hamownią.  Tak więc z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że nie ma się czego bać- wiedzą co robią i mają pojęcie. Antyreklamy są tutaj niepotrzebne .

mirek

  • Gość
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 27, 2016, 12:22:37 pm »
często się zdarzało że podawali konkretnie co chcą,a przychodziło coś innego (dlaczego, zapytajcie sprzedawcę:)
Odpowiem Tobie jako były sprzedawca.
Dlatego, że chiniole nie mają skatalogowanych części. Proste jak dymanie. Na każdą część, śrubkę czy podkładkę do cywilizowanego sprzętu jest przypisany numer. Ale produkcją i konstruowaniem zajmują się fachowcy. Z wiedzą i doświadczeniem, a robią to wszytko w technologicznie zaawansowanych fabrykach.
Taki Barton został wyprodukowany na wielkim okręcie-fabryce, który wczoraj robił quady, dzisiaj motocykle a jutro zszywacze i sokowirówki albo koszulki z napisem "I love mama i tata". I to wszystko robią ludzie, którzy awansowali społecznie bo wyrwali się z chińskiej wioski do wielkiej fabryki. Taki nie odróżnia stacyjki od korka wlewu paliwa. Miało być coś z kluczykiem, to jest coś z kluczykiem.

Offline Duch

  • KMZ K-650, Honda XL600V Transalp, Suzuki DL AL7 650XT V-Strom
  • Administrator
  • 300 km/h
  • *****
  • Wiadomości: 12538
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Toruń
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 27, 2016, 13:55:11 pm »
 :laie:
Takiej władzy w naszych progach wszyscy chcielibyśmy podziękować w kilku nie do końca pięknych słowach
Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla skurwysynów nie mamy litości! Moja nacja - moja tonacja, Moja nacja - moja tonacja.

Offline Tomas_XRV

  • KTM 950 SuperEnduro R
  • 300 km/h
  • ******
  • Wiadomości: 6596
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się przygoda
  • Skąd: Toruń
Odp: Centrum motocyklowe Bydgoszcz
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2016, 15:36:44 pm »
Piękne :)